Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
SEH JO19-2   SVI JO19-3
  2 - 5  
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
WZC Wapenveld JO19-1   Wijhe '92 JO19-2
  2 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
IJVV JO19-3   Dos Kampen JO19-3
  3 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
CSV'28 JO19-3   Olympia'28 JO19-2
  0 - 1  
Wedstrijddag Woensdag
14-11-2018
Go Ahead Kampen JO19-2   WHC JO19-2
  6 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Olympia'28 JO19-2   IJVV JO19-3
  2 - 7  
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
WHC JO19-2   WZC Wapenveld JO19-1
  2 - 7  
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Wijhe '92 JO19-2   SEH JO19-2
  6 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Dos Kampen JO19-3   CSV'28 JO19-3
  5 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Hatto Heim JO19-2   Go Ahead Kampen JO19-2
  3 - 1  

STAND

1. Go Ahead Kampen JO19-2 8 21
2. Wijhe '92 JO19-2 7 18
3. WZC Wapenveld JO19-1 7 18
4. Hatto Heim JO19-2 7 13
5. Dos Kampen JO19-3 7 10
6. SEH JO19-2 8 9
7. SVI JO19-3 5 6
8. WHC JO19-2 6 5
9. Olympia'28 JO19-2 6 4
10. IJVV JO19-3 7 4
11. CSV'28 JO19-3 8 3

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
SEH JO19-2   WHC JO19-2
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
WZC Wapenveld JO19-1   Olympia'28 JO19-2
12 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
IJVV JO19-3   Wijhe '92 JO19-2
12 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
Dos Kampen JO19-3   Hatto Heim JO19-2
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
CSV'28 JO19-3   SVI JO19-3
15 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
Olympia'28 JO19-2   Wijhe '92 JO19-2
12 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
SVI JO19-3   WZC Wapenveld JO19-1
12 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
WHC JO19-2   Dos Kampen JO19-3
13 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
Go Ahead Kampen JO19-2   IJVV JO19-3
13 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
Hatto Heim JO19-2   SEH JO19-2
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
WZC Wapenveld JO19-1   Hatto Heim JO19-2
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
IJVV JO19-3   SVI JO19-3
12 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
Wijhe '92 JO19-2   Go Ahead Kampen JO19-2
12 : 45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
Dos Kampen JO19-3   Olympia'28 JO19-2
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
CSV'28 JO19-3   WHC JO19-2
15 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
15-12-2018
SVI JO19-3   WHC JO19-2
11 : 45 uur

JO19-1.jpg

Trainer: William van de Hoek
Leiders: Benny en Mariska Niemeyer
Tenue: VG Webrovi Heerde
Tassensponsor: Rabobank Noord Veluwe

Trainingsavond: Maandag en Woensdag 19.30 - 20.45

Sport Inn Sinterklaasactie

Sport Inn heeft weer een aantal aantrekkelijke sportartikelen in de webshop geplaatst, mooi handig om uw Sinterklaasinkopen te d…

16.nov..2016|Lees Meer

Keepersdag sv Epe

Met gepaste trots presenteert SV Epe haar eerste KEEPERSDAG voor de jeugd op sportpark de Wachtelenberg te Epe. Op dins…

25.sep..2016|Lees Meer
Alle sponsoren