Uitslagen

Vorige Volgende
 

Stand

1. Be Quick '28 3 0 0
2. DSV '61 3 0 0
3. ESC 2 0 0
4. 't Harde 2 0 0
5. Hattem 2 0 0
6. Hatto Heim 3 0 0
7. SEH 2 0 0
8. VIOS V. 2 0 0
9. VSCO '61 3 0 0
10. WZC Wapenveld 2 0 0
11. ZAC 3 0 0
12. Zwolsche Boys 3 0 0

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
21-09-2019
Hattem 2   Be Quick '28 3
11 : 45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
21-09-2019
SEH 2   ESC 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
21-09-2019
VIOS V. 2   WZC Wapenveld 2
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
21-09-2019
VSCO '61 3   ZAC 3
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
21-09-2019
Zwolsche Boys 3   DSV '61 3
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
21-09-2019
Hatto Heim 3   't Harde 2
15 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-09-2019
ESC 2   VSCO '61 3
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-09-2019
WZC Wapenveld 2   Zwolsche Boys 3
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-09-2019
't Harde 2   VIOS V. 2
12 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-09-2019
ZAC 3   Hattem 2
12 : 45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-09-2019
Be Quick '28 3   SEH 2
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
28-09-2019
DSV '61 3   Hatto Heim 3
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
05-10-2019
Hattem 2   DSV '61 3
11 : 45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
05-10-2019
ESC 2   Be Quick '28 3
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
05-10-2019
SEH 2   Zwolsche Boys 3
12 : 15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
05-10-2019
ZAC 3   't Harde 2
12 : 15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
05-10-2019
VIOS V. 2   Hatto Heim 3
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
05-10-2019
VSCO '61 3   WZC Wapenveld 2
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
12-10-2019
WZC Wapenveld 2   Hattem 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
12-10-2019
't Harde 2   ESC 2
12 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
12-10-2019
Be Quick '28 3   ZAC 3
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
12-10-2019
DSV '61 3   VSCO '61 3
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
12-10-2019
Zwolsche Boys 3   VIOS V. 2
14 : 30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
12-10-2019
Hatto Heim 3   SEH 2
15 : 00 uur

WZC_2.jpg


WZC_2.jpg


wzc dijkslag-6699.jpg

Trainer: Erik van Dijk
Ass. trainer:
Leiders: Cor Regterschot
Verzorgster: Alie van de Wal
Tenue:
Bouwbedrijf van Laar - Zwerus
Trainingspakkensponsor:
Skeelerhuus.nl en ABC Hekwerk Oost
Tassensponsor: 
Dijkslag Dakwerken


Trainingsavond: Dinsdag en Donderdag: 19.15 - 20.45

O.Z.C. 3 - W.Z.C. 2 2 - 2

Ut tweeduh speelt deze middag de tweede bekerwedstrijd in Ommen tegen het derde team van OZC. Als een soort Napoleon (verbannen …

07.sep..2019|Lees Meer

W.Z.C. 2 - OWIOS 3 6 - 1

Ut tweeduh speelt deze middag tegen het derde team van OWIOS. OverWinnen Is Ons Streven staat op de shirts van de groenhemden, m…

11.mei.2019|Lees Meer

Z.A.C. 4 - W.Z.C. 2 1 - 5

Ut tweeduh speelt deze middag tegen de wapendragers van ZAC 4. Het is een gure middag met enkele slagregens, een vleugje zon en …

04.mei.2019|Lees Meer

W.Z.C. 2 - S.E.H. 2 0 - 0

Ut tweeduh speelt deze middag de derby tegen de buren van SEH 2. Vorige week was de wedstrijd van de eerste teams een slap aftre…

23.mrt..2019|Lees Meer

W.Z.C. 2 - B.A.S. 2 2 - 3

De eerste wedstrijd na de winterstop eindigt in een deceptie voor ut tweeduh. De wedstrijd zelf is een drama in twee bedrijven. …

09.feb..2019|Lees Meer
Alle sponsoren